Forum Turystycznych Imprez na Orientację

Orientujmy się w temacie!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

Witamy na forum
Trwają prace moderacyjne (przenoszenie wątków i inne), ale można śmiało korzystać! Przepraszamy za możliwe niedogodności
Zachęcamy do zmiany domyślnych informacji o sobie (zakładka profil)
jak poukładać wiadomość tak, jak chcę?

#1 2018-11-28 10:42:45

siejek
Użytkownik
Dołączył: 2018-11-28
Liczba postów: 1
WindowsChrome 70.0.3538.110

Kto w rankingu etapów, a kto nie?

Hejka!
Forum - super sprawa!
Mam takie małe pytanie:
Jak część z Was może pamięta, w 2017 roku popełniłem na Matni mocno przesadzony etap (Feralne wyścigówki). Teren był (w mojej opinii) dobry, mapa podkładowa była (w mojej opinii) ciekawa, natomiast sam sens etapu jako łamigłówki... jak mawia klasyk, szyny też były złe :-)
Coś zawiodło, czy to umiejętność oceny trudności, czy crosscheck pomiędzy budowniczymi, czy wewnętrzna samokontrola.
Jak może pamiętacie, na mój wniosek etap został anulowany. Miałem po nim koszmarnego kaca. Ludzie z całej Polski przyjeżdżają na mistrzostwa, a ty popełniasz taki koszmarny błąd, choć wiesz, że gdybyś nie przesadził mogło być naprawdę fajnie, nie polecam tego uczucia.
Wylaliście mi wtedy na głowę wiadro pomyj (słusznie), choć mnie bardziej bolało wewnętrzne wiadro pomyj bo zawsze starałem się robić ciekawe, interesujące i NOWE etapy, a nie klepać od linijki to samo za każdym razem. Trudno, nie wyszło.
Ale skoro etap został anulowany, jego wyniki anulowane, to po co skopaliście jeszcze leżącego wrzucając go do rocznego rankingu etapów, gdzie nie miał szans zająć innego niż ostatnie miejsce?
Przykro mi się na to patrzyło i hmmm.... troszkę mi się odechciało. Jakoś nie otwieram ostatnio OOM.
Proponuję: nie wrzucajcie anulowanych etapów do rankingu.
Pozdrawiam serdecznie

Offline

#2 2018-12-06 13:53:24

Ag
Komisja InO
Skąd: Gliwice/Wrocław
Dołączył: 2018-06-06
Liczba postów: 24
Windows 8.1Firefox 63.0

Odp: Kto w rankingu etapów, a kto nie?

Pomysł bardzo dobry. Niestety nie ma regulaminu konkursu oceny imprez i etapów (liczę, że niedługo powstanie!). Niemniej przyjęło się, że jeżeli minimum 5 osób ocenia etap, to jest on brany pod uwagę w klasyfikacji. Masz rację, że mogło być to mocno dołujące, zwłaszcza, że etap anulowałeś.

Swoją szosą: uszy do góry! Tylko ten, który nic nie robi nie popełnia błędów. Może warto troszkę się przemóc i choć na chwilkę otworzyć OOM? Potem już pójdzie samo. Trzymam kciuki że wrócisz do tej zabawy  [dblpt]D


Początkujący mają  jedną zaletę: słuchają rad

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot